Hoppa till sidans innehåll

Anmälningar 2009/2010


Tävlingar 2009/2010

Sep

 

Tävling

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

5-6

 

Halmstad Masters

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

12

 

Lekstorps Höstpool

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

13

 

Lekstorps Ladyloop

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

19-20

 

Fästningsslaget

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

Okt

Tävling

Anmälda

Program

Resultat

3-4

 

Rekordspelen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

3-4

 

Mc Donalds Open

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

10

 

Intersport Cup

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

17-18

 

Region Top 12

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

24-25

 

Tylöslaget

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

29/10-1/11

 

Ängby Internationella

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

31/10-1/11

 

Fästningsspelen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

Nov

 

Tävling

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

7-8

 

DM

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

14

 

BT-Munken

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

14-15

 

Solstaträffen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

28-29

 

Partillebospelen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

Dec

 

Tävling

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

5-6

 

Riks Top 12

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

5-6

 

Askims Jultävling

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

5-6

 

Åsacuppoolen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

12-13

 

Västsvenska

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

27-28

 

Ciderspelen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

 

Jan

 

Tävling

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

2

 

Alingsås Cup

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

2-4

 

Värendsspelen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

8-10

 

Varbergsspelen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

9

 

Dalträffen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

16-17

 

Tölöträffen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

23-24

 

Söderspelen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

30

 

Daloc-Trofén

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

30-31

 

MBTK-Trofén

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

Feb

 

Tävling

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

6-7

 

Butterfly Onsalaspel

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

13-14

 

Trollungen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

13-14

 

Västkustspelen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

20-21

 

Motala Open

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

20-21

 

Rydöspelen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

24-28

 

Safirs Internationella

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

27-28

 

Rudalen Cup

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

Mars

 

Tävling

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

5-7

 

SM Pingisiaden

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

6-7

 

Askim Cup

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

13-14

 

Laxleken

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

19-21

 

Ungdom o Veteranpoolen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

20

 

Minisvanen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

20-21

 

Urnanträffen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

26-28

 

Ungdoms SM

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

27-28

 

Jönköpingsspelen

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

April

 

Tävling

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

17-18

 

Oden Cup

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

30/4-2/5

 

Göteborg Cup

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

Maj

 

Tävling

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

1-2

 

Partille Vårtävling

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

14-16

 

Junior SM

 

Anmälda

 

Program

 

Resultat

 

 

 

Uppdaterad: 07 JUN 2016 21:10 Skribent: Peder Gerdin

Våra sponsorer

Ljusexperten
Optidev
citygrosslogohoger

 

Sjömarkenskolan - vinnare av Bästa Fyran i bordtennis 2005, 2010 o 2011!!! Aldrig någon skola som vunnit två ggr i rad, eller 3 ggr totalt under tävlingens 40-åriga historia.

 

Postadress:
Sjömarkens BTK - Bordtennis
Catrin Söderlund, Fjällvägen 6
51840 Sjömarken

Kontakt:
Tel: 0739918518
E-post: This is a mailto link

Se all info